İade ve Değişim İmkanı

Büyüksün.com ailesi olarak beğendiğiniz modelleri ve istediğiniz numaraları bulmakta zorlandığınızı biliyoruz. Birçok farklı model ve büyük numara çeşitlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Alışveriş kolaylığı ve fırsatlarımızla her gün daha da büyüyen Büyüksün ayakkabı olarak sizlere en iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Bu nedenle satın aldığınız ayakkabınızı renk, model, numara sorunu nedenleri ile iade etmek veya başka bir ürünler değişimini isterseniz aşağıda belirtilen şartlara uymak koşulu ile 7 gün içerisinde kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürün tarafımıza gönderilirken firmamızın anlaşmalı kargo firmasıyla (MNG KARGO : 333145190 KODU) gönderilmesi gerekmektedir. Değişim işlemlerindeki kargo bedelleri alıcı tarafından gerçekleştirilmektedir. Değişmesini istediğiniz ürün tarafınıza gönderilirken de kargo ücreti tarafınızca karşılanmalıdır.

İade ve Değişim Koşullarımız

İade edilecek ürün giyilmemiş ve kutusunda olmalıdır.  İade etmek istediğiniz ürün, ürünün faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmelidir.

İade ile ilgili işlem ve sipariş detayınızla ilgili inceleme iade departmanımız tarafından yapılarak değerlendirmeye alınır ve kullanılmamış olduğu tespit edilir. Sonrasında da ücret iadesi sistemden otomatik olarak gerçekleştirilir.

Değişim yapılmasını istediğiniz ürün aynı şekilde giyilmemiş ve kutusunda olmalıdır. Ürünü tarafımıza gönderirken kutunun içerisinde faturası bulunmalıdır.

İade Kabulü

İade işlemleriniz kontrol sürecinden sonra onaylanır ise iade tutarı 2-7 iş günü içerisinde tarafınıza yansıtılacaktır. Bankanın sistemine ve ekstre tarihinize göre hesabınıza paranızın geçiş süresi değişebilmektedir. Büyüksün.com’dan kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizin iadesi kredi kartınıza, havale /eft ile oluşturulmuş siparişlerinizin iadesi ise tarafımıza bildireceğiniz Iban hesabına yapılmaktadır.

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR ?

Sitemizden verdiğiniz siparişler stokta olması durumunda aynı iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Genel olarak saat 17:00’e kadar sisteme düşen siparişleri aynı gün kargoya vermeye gayret göstermekteyiz. Sipariş yoğunluğu özel üretim durumlarında istemiş olduğunuz ürünün numarasına göre üretimine girilmektedir. Özel üretim ürünlerimiz, büyük numara ayakkabı olmasının detay ve işçilik gereksinimleri sebebiyle ortalama 7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

SİPARİŞİM KARGOYA VERİLDİ Mİ ?

Siparişinizin kargoya verilmesi ve bilgilendirilmesi kargo firması tarafından size mesaj olarak iletilmektedir. Kargo firmasının istisnai yoğunluğu haricinde bilgilendirme tarafınıza hızlı ve anlık şekilde gerçekleştirilmektedir.

KARGO TAKİP NUMARAMI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM ?

Kargo şirketi ürününüzü sisteme girdikten sonra kargo takip numarasını otomatik olarak sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz telefon numarasına göndermektedir.